Geleneksel bilindik fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin tümünü içinde bulunduran ve bu özelliklerin dışında, gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği gibi çok sayıda gelişmiş özelliklere sahip olan KobiPBX IP Santral tamamen yazılım (software) tabanlı sunucu üzerinde çalışan  ve bilgisayar ile yönetilen bir sistemdir. KobiPBX hakkında daha detaylı bilgi için IP Santral Nedir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Öne Çıkan Avantajları

  • Gelişmiş IP PBX Santral çözümleri için yüksek tutarlar ödemeyin. Şimdi gelişmiş özelliklere sahip IP santrali Kobikom sunucularında barınmak kaydıyla 550 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 3.850 TL'den başlayan fiyatlarla ise sınırsız dahili sınırsız harici hat kapasiteli IP PBX Santrali kendi sunucunuza kurdurabilirsiniz.
  • Büyük işletmelerin onbinlerce liraya satın alarak tercih etmiş oldukları gelişmiş özellikli IP PBX santrali, artık cüzi ücretlerle satın alarak veya kiralayarak kullanma şansını KobiPBX santraller ile yakalayabilirsiniz. Üstelik sınırsız IP dahili sınırsız IP harici hat seçenekleriyle.
  • Sizi arayan müşterilerinizi KobiPBX santralin sunduğu gelişmiş karşılama mesajı ile satış, destek, müşteri hizmetleri gibi birçok çağrı grupları oluşturarak karşılayabilirsiniz.
  • Arayanlara bekleyenler arasındaki sıra numaranız, ortalama bekleme süreniz, bekleme sırasında firmanızın tanıtıcı single müziğini dinletmek gibi bir çok eşsiz özellikler sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kurumsal bütünlüğünü tamamlamış bir firma izlenimi verebilir onların güvenini kazanarak rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.KobiPBX IP Santrale Aşağıdaki 3 Seçenekten Birini Seçerek Sahip Olabilirsiniz.

Bu yöntemle bir defaya mahsus satın almış olduğunuz KobiPBX IP Santral yazılımı Kobikom veri merkezinde Kobikom’un Bulut sunucularında barınacaktır. Bu sebeple internet kesintisi elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlardan santraliniz etkilenmez 7x24 çağrılarınıza cevap verebilir durumda olur. Bu yöntemle IP santral satın alan müşterilerimiz almış olduğu santral kapasitesine göre en az konuşması gereken süre her ay santrallerine otomatik olarak yüklenmektedir.
(Kesintisiz güç kaynağı ve internet altyapısı sağlıklı olmayan müşterilere önerilir.)
Bir defaya mahsus ödeme yaparak satın aldığınız KobiPBX IP Santral yazılımını kendi sunucularına kurdurmak isteyen müşterilerimiz en az PLATINIUM paketi satın almaları gerekmektedir. Bu paketi satın alan müşterilerimiz sınırsız dahili, sınırsız harici hat seçeneği ve KobiPBX sunduğu tüm gelişmiş özellikleri kullanabilecektir. IP Santral Yazılımı müşterinin kendi sunucusuna (Bilgisayarına) kurulduğu için aylık sadece dışarıya yönelik aramaları karşılığında konuştuğu kadar fatura ödeyecektir.
(Kesintisiz güc kaynağı ve internet altyapısı olan müşterilere önerilir)
Bu yöntemle herhangi bir yazılım donanım satın almak için yatırım yapmaz, dahili hat ihtiyacınıza göre paket seçerek KobiPBX IP Sanal Santralin tüm özeliklerini kullanmak üzere aylık kiralayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz IP santralin ilk kurulum ücreti BRONZE ve SILVER paketi için 65 TL + KDV, GOLD ve PLATINIUM paketleri için ise 125 TL + KDV dir.
(Kesintisiz güc kaynağı ve internet altyapısı olan müşterilere önerilir)

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya

Yeniliklerden haberdar olun!

Gönder